dj na imprezę

Witam!

Szukasz osoby która poprowadzi ci imprezę? Dobrze trafiłeś - konferansjer, prezenter, wodzirej, DJ. Aby impreza była udana musi na niej być osoba, która umie rozbawić, zwrócić uwagę, zainteresować, odnaleźć się w każdej sytuacji i każdym miejscu. Możesz liczyć, że wybierając moją osobę Twoja impreza będzie udana.

Od wielu lat zajmuję się profesjonalną obsługą imprez o różnym charakterze i różnej tematyce. Mój muzyczny repertuar to płytoteka z największymi i lubianymi utworami, to znane wszystkim przeboje, hity z lat młodości każdego pokolenia. Potrafię porwać wszystkich uczestników do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, prowadzę zabawne dialogi, inicjuję toasty, prowadzę quizy, organizuję konkursy, obrzędy weselne i śpiewam wykorzystując przygotowane aranżacje muzyczne.

Moje doświadczenie pozwala na dowolnie skomponowane muzyczne miksy, wrzucając do niego wiekowe, ale wciąż popularne hity z lat 60-tych, 70-tych czy 80-tych, czy też najnowsze single aktualnie lansowane w radiu. Nie ma też problemu z klimatami dyskotekowymi, w stylu rock&rolla, disco-polo czy "przytulańców" dla zakochanych. Realizacja dedykacji i życzeń przez mikrofon nie stanowi również żadnego problemu.

Moja Galeria VIDEO:
 • DJ czy Orkiestra

  dj weselny
  Każda Młoda Para chce aby ich wesele było najlepsze i wyjątkowe. I zawsze pozostaje dylemat: orkiestra czy DJ?

  Więcej...
 • Prezentacja

  dj marsel
  Kilka linków jak bawią się goście na imprezach...

  Więcej...
 • DJ na WESELE

  dj na wesele
  Wesele to wyjątkowy. Tym bardziej nie należy ryzykować i postawić na doświadczoną obsługę DJ-a

  Więcej...
 • Sprzęt

  dj Lublin
  Oferujemy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy dostosowany do każdej imprezy

  Więcej...

Szybki kontakt:

DJ Marsel Lublin
DJ MARSEL
Marcin Łopaciuk
tel. 793 615 369
email: marsel504@gmail.com