• dj lublin
  • dj na wesele puławy
  • dj weselny zamość
  • dj na imprezę
  • dj
Dj Marsel dj na wesele lublin    Dj Marsel na Facebook    Dj Marsel na youtube

DJ NA WESELE - NAJLEPSZY WYBÓR NA OPRAWĘ WESELA

Każda Młoda Para chce aby ich wesele było najlepsze i wyjątkowe. Odpowiedni lokal i kuchnia to najważniejsze czynniki. Ale nie bez znaczenia jest również oprawa muzyczna. I zawsze pozostaje dylemat: orkiestra czy DJ? Warto chyba jednak połączyć nowoczesność i postę z zachowaniem pewnych tradycji. DJ-wodzirej to najlepsze rozwiązanie! Potrafi on profesjonalnie poprowadzić wesele łącząc muzykę wielu pokoleń zarówno tą polską jak i zagraniczną.

Repertuar muzyczny zawsze mozna dostosować do miejsca, sytuacji oraz ilości i wieku gości. Nie musisz się martwić,że starsi goście nie bedą się bawili na weselu granym przez dj'a. Zawsze można ustalić wcześniej scenariusz wesela (nowoczesne bez zabaw weselnych, oczepin lub tradycyjne z toastami, konkursami, śpiewaniem przy stołach). Zawsze pragniemy aby uroczystość weselna pozostała niezapomnianym wspomnieniem.

Nasza oferta cenowa jest również bardziej przystępna w porównaniu z okiestrą. Wszystko zalezy od miejsca, daty wesela, wielkości nagłośnienia i oświetlenia oraz od potrzeb i wamagań Młodej Pary. Pamiętać nalezy, że wesela z dj-em stają się bardziej popularne. W związku z tym warto wcześniej ustalić i zarezerwować wolny termin.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA FILMIKÓW Z WESEL

Moja Galeria VIDEO:


DJ-WODZIREJ

Od wielu lat zajmuję się profesjonalną obsługą imprez o różnym charakterze i różnej tematyce. Mój muzyczny repertuar to płytoteka z największymi i lubianymi utworami, to znane wszystkim przeboje, hity z lat młodości każdego pokolenia. Potrafię porwać wszystkich uczestników do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, prowadzę zabawne dialogi, inicjuję toasty, prowadzę quizy, organizuję konkursy, obrzędy weselne i śpiewam wykorzystując przygotowane aranżacje muzyczne. Moje doświadczenie pozwala na dowolnie skomponowane muzyczne miksy, wrzucając do niego wiekowe, ale wciąż popularne hity z lat 60-tych, 70-tych czy 80-tych, czy też najnowsze single aktualnie lansowane w radiu. Nie ma też problemu z klimatami dyskotekowymi, w stylu rock&rolla, disco-polo czy "przytulańców" dla zakochanych. Realizacja dedykacji i życzeń przez mikrofon nie stanowi również żadnego problemu.

ZAPRASZAM KONTAKTU I ZAPYTAŃ O WOLNE TERMINY

Co może zaproponować DJ na weselu?

obsługa imprez
  • W przeciwieństwie do zespołu grającego głownie repertuar disco-polowy, DJ zaprezentuje o wiele szerszy wachlarz muzyczny
  • DJ-WODZIREJ poprowadzi liczne zabawy, zaśpiewa z gośćmi toasty i inne znane utwory weselne
  • Kilkunastominutowe przerwy głownie w czasie podawania "gorących dań" w zupełności wystarczą, a w trakcie usłyszą Państwo niebanalne utwory o różnej tematyce
  • Zestaw zabaw, konkursów i repertuar muzyczny można dobrać według własnego uznania oraz preferencji gości
  • DJ jest otwarty na propozycje ze strony gości jak i Państwa Młodych