• Jakiego rodzaju imprezy Państwo obsługujecie?

  Najczęściej gościmy na przyjęciach weselnych, bankietach, eventach organizowanych przez firmy, balach studenckich czyli wszędzie tam, gdzie jest potrzebna dobra muzyka do tańca oraz liczy się wszechstronność i dopasowanie do danego klimatu imprezy. Nasza oprawa może zarówno opierać się na prowadzeniu imprezy, po przez organizowanie zabaw integracyjnych, rozdawania wyróżnień i nagród, jak i zabawy wszystkich gości

 • Dj czy Orkiestra?

  Każda firma lub czy to Każda Młoda Para chce aby ich impreza była najlepsza i wyjątkowa. Odpowiedni lokal i kuchnia to najważniejsze czynniki. Ale nie bez znaczenia jest również oprawa muzyczna. I zawsze pozostaje dylemat: orkiestra czy DJ? Zwłaszcza to pytanie pojawia się przy organizacji wesela. Warto chyba jednak połączyć nowoczesność i postęp z zachowaniem pewnych tradycji. DJ-wodzirej to najlepsze rozwiązanie! Potrafi on profesjonalnie poprowadzić imprezę czy to weselną czy firmową łącząc muzykę wielu pokoleń zarówno tą polską jak i zagraniczną. Profesjonalny DJ posiada repertuar piosenek i melodii, które sprawią przyjemność zarówno nieco starszym gościom jak i tym najmłodszym. Dzięki DJ-owi będziecie się mogli bawić przy najnowszych hitach muzycznych, co nie zdarza się za często w przypadku zespołów muzycznych, a tym bardziej w przypadku orkiestr. DJ z reguły jest tańszy niż zespół. Z bardzo prostego powodu - po prostu najczęściej występuje sam. Zespoły liczą od dwóch osób w górę i cena za bardzo zespołu to ok.3000-4000zł. DJ powienien być tańszy o nawet połowę w zależnosci oczywiście od skomplikowania imprezy. Terminy rezerwacji DJ-a też nie są aż tak długie jak zespołów, co za tym idzie nie musimy myśleć o tej kwesti juz nawet rok przed imprezą.

 • Co kształtuje cenę za oprawę muzyczną?

  Na każdą cenę składa się przede wszystkim czas i miejsce imprezy. Nie bez znaczenia jest również liczba gości i wielkość lokalu. Aby zapewnić najlepszą oprawę musimy dobrać odpowiednią ilość nagłośnienia i oświetlenia.

 • Czy dojazd jest dodatkowo płatny?

  Dojazd jest już zawsze wliczony w cenę całej usługi. Natomiast w pojedyńczych przypadkach może zostać ustalony indywidualnie. Jednakże spora odległość to nie jest dla nas problem. Organizujemy imprezy w całej Polsce.

 • Jaki repertuar muzyczny jest oferowany?

  Repertuar muzyczny jest zwykle dopasowany do charakteru i rangi imprezy. Inną muzyke oferujemy na imprezy dziecięce, inną na studniówki i bale, a jeszcze inną na wesela. Zawsze jednak staramy się aby każdy na imprezie znalazł coś dla siebie. Naszym celem jest muzycznie łączyć pokolenia!

 • Jak zarezerwować termin i na jak wczesnie?

  Rezerwację imprezy lub zapytanie o wolny termin można dokonać zarówno na e-mail: marsel504@gmail.com jak i telefonicznie: 793 615 369. Wiadomo im wcześniej tym lepiej bo niektóre ważne terminy znikają an conajmniej pół roku wczesniej. Imprezy weselne są bardziej rozchwytywane i wcześniej rezerwowane. Bankiety i bale ok 2-3miesiące przed imprezą. W razie braku wolnego terminu staramy się zaproponować inne rozwiązanie lub zaproponować osobę z naszej branży.

 • Czy DJ na weselu prowadzi zabawy i konkursy?

  Tak jak najbardziej. DJ-Wodzirej zarówno bawi gości muzycznie jak i organizuje wszelkie zabawy i konkursy, które są ustalane indywidualnie na każdej imprezie wykorzystując także różne gadżety i atrybuty. Wodzirej potrafi zachęcić osoby nawet te nieśmiałe i niezdecydowane. Liczbę zabaw i sposób realizacji można dopasować do charakteru imprezy

 • Czy jest możliwość wpływu na rodzaj muzyki?

  Jak najbardziej jestem otwarty na wszelkie propozycję i życzenia odnośnie granych utworów muzycznych. Oczywiście im wczesniej ustalimy repertuar tym lepiej. Moje doświadczenie jako dj i bogata płytoteka pozwala na znakomity dobór utworów na podstawie gustów bawiących się gości jak i nowożeńców. Istnieje również możliwość zadedykowania komuś utworu.